wtorek, 18 sierpnia 2015

"A był sierpień, pogoda prześliczna..."Zdecydowanie, sierpień jest niezwykle klimatycznym miesiącem. To lato dojrzałe zbożem, inne już lato, lekko spłowiałe, dobrze już opalone, z piegami i rozjaśnionymi od słońca włosami. Pachnące papierówkami.

W tym roku także upalne. (swoją drogą, przywieźliśmy ten upał chyba z Lyonu) Jak to dobrze, że w najgorętszy czas śniadanie można było zjeść na przyjemnie rześkim jeszcze tarasie. Że z kawę piliśmy pod orzechem, idąc tam na bosaka, bo już nie zaroszonej, ale jeszcze chłodnej trawie. Że schładzaliśmy się w basenie.
A do tego owoce prosto z krzaka. Dzieciaki najszczęśliwsze, na golasa, z łapkami w soku jeżynowym. I wieczory. A wieczorami, gwiazdy spadające.


I Lublin nasz kochany. Jak miło jest przejść się po starym mieście, obserwować zmiany i wracać do ulubionych ścieżek i miejsc.
Niedziela, Dominikanie, spacer, kawa w Trybunalskiej

Błogo, pięknie, prawie idealnie. Prawie, bo ciągle na kartonach i walizkach, szukamy miejsca, żeby jednak u siebie. 
6 komentarzy:

 1. Ach, jak dobrze że już jesteście. Trzymam kciuki za to "u siebie" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pełne uroku chwile :) Sielsko anielsko nawet w mieście :) pewnie już niedługo będziecie na swoim, kciukasy wielkie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to sielskie, niedzielne chwile były:) Dzięki za kciuki

   Usuń
 3. Emanuje z tych zdjęć taki spokój i radość :)

  Pozdrawiam,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy tam, czy tu, jesteś wyjątkowa!!!
  Sierpień to mój miesiąc. Uwielbiam ten czas, kiedy lato pachnie już jesienią :).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za spędzony u mnie czas i każdy komentarz. Jeśli spodobał Ci się ten post, będzie mi miło jeśli go zalajkujesz / udostępnisz:) Pozdrawiam!