O mnie / WspółpracaZawsze byłam dobra w dobrym życiu. Wiedziałam, że dobre życie składa się z dobrej codzienności, a nie spektakularnych momentów przeplatanych bylejakością.

A ponieważ uważam, że dobre życie jest najważniejsze na świecie, założyłam o tym blog. Blog o pięknie zwykłości, o codziennych cudach, małych-wielkich szczęśliwościach.

Nazywam się Pola, pochodzę z Lublina, teraz chwilowo mieszkam we Francji.
Jestem żoną wspaniałego męża i mamą dwójki dzieci, siłą rzeczy więc moje dobre, szczęśliwe życie jest związane z moją rodziną, ale nie zależne tylko od niej. Uwielbiam rodzinnie spędzać czas, zarażać dzieciaki naszymi pasjami, wspólnie podróżować (na rowerach, w góry, małe i większe wycieczki), razem poznawać i zachwycać się światem.

Lubię nasz czas tylko we dwoje, kiedy jesteśmy żoną i mężem, a nie rodzicami. Rozmawiamy, oglądamy dobre filmy, gotujemy i jemy dobre rzeczy, tańczymy, słuchamy muzyki, gramy w planszówki... I inne...

I lubię czas tylko mój, ze sobą. W odświeżającej samotności, gdy słyszę własne myśli, gdy jestem człowiekiem po prostu, nie mamą i nie żoną. Gdy zajmuję się sobą, dbam o swój umysł, swoje ciało, swoją duchowość. Dużo czytam, piszę, uczę się, marzę, planuję, ćwiczę, tworzę (na drutach, szydełku, papierze).

Jeśli chcesz do mnie napisać, zapraszam: odpoczywalnia@gmail.com

Jeżeli uważasz, że Twój produkt współgra z klimatem i tematyką bloga, napisz do mnie! Odpowiem na każdy email. Pamiętaj tylko proszę o tym, że na blogu publikuję wyłącznie teksty mojego autorstwa. W prowadzenie go wkładam mnóstwo serca i zgodzę się wyłącznie na polecenie produktów, których jestem pewna.

1 komentarz:

  1. Weszłam tu przed chwilą i od razu zakochałam się w drugim zdaniu. Biorę się za czytanie - mój czas odpoczynku to właśnie 5 rano (bo lubię wcześnie wstawać, a Młody jeszcze smacznie śpi) :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za spędzony u mnie czas i każdy komentarz. Jeśli spodobał Ci się ten post, będzie mi miło jeśli go zalajkujesz / udostępnisz:) Pozdrawiam!