sobota, 2 kwietnia 2016

Share Week 2016


Trochę rzutem na taśmę, bo akcja kończy się za chwilę, ale postanowiłam wziąć udział w Tygodniu Dzielenia się Fajnymi Treściami organizowanym przez Andrzeja Tucholskiego.

Polecę Wam dzisiaj blogi, może niekoniecznie te najbardziej popularne z milionami odsłon, ale te, które bardzo cenię i które czytam regularnie. Będzie ciężko wybrać tylko trzy najulubieńsze (a takie są zasady).

To jedziemy.

Ruby Times
Agata jest moim internetowym bliźniakiem, choć nie poznałyśmy się (jeszcze!) w realu, to niedługo nasze umysły będą stanowić jedną całość, jak powiedział Kot do Shreka. Mamy podobne historie, podobne dzieciaki (poza trzecią Sztuką, która u niej w drodze, a u mnie się raczej nie zapowiada), podobne myślenie. Widziałam nawet na jakimś zdjęciu, że i perfumy te same:D Agata świetnie pisze, z dużą dozą humoru, autoironii, ale i czułości. Tematy zróżnicowane - od szeroko (bardzo po mojemu;) ) ujętego parentingu, przez wnętrza i kulinaria, po poważniejszą publicystykę. Bardzo lubię!

Kokijażyki 
Nazwa Kokijaże sur la Plaże urzekła mnie zanim jeszcze zobaczyłam bloga. A jest co oglądać, ja za pierwszym razem wsiąkłam na parę ładnych godzin. Marta ma cudowną urodę, robi przepiękne zdjęcia, wspaniale na nich pozuje, ma wspaniałe nogi i świetny styl. I jeszcze fajnie pisze!

Miss Ferreira 
Kolejna Mama Trójki, wyglądająca przy tym jak milion dolców. Najbardziej lubię ją czytać, ma fantastyczny, niepodrabialny styl, fantastycznie bawi się słowami, potrafi pięknie cieszyć się życiem. I jest z Lublina!

Styledigger - za konkretne, analityczne artykuły o modzie "slow" i fajny styl pisania
Sannas land of illusion - za wełniane cudowności, piękne wnętrza, przesympatyczną osobowość i cudny uśmiech
Venila Kostis - za teksty!
Fabjulus - za rewelacyjne poczucie humoru i lekkie pióro
Kulturą w Płot - za ciekawą treść przedstawioną w fajny sposób
Aifowy - za zdjęcia, góry i magiczny klimat
Mammamija - za zdjęcia, miejsca i pięknie spędzany czas z synkiem

10 komentarzy:

 1. Sama czytam cztery z wymienionych przez Ciebie blogów, dlatego z chęcią sprawdzę pozostałe :) Fajna jest ta akcja. Sama zostałam wyróżniona u kogoś w takiej najlepszej trójce co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem! Szkoda, że akcja się już kończy. Sama z łatwością znalazłabym trzy ulubione blogi, również mniej popularne, ale wcale nie mniej warte uwagi.

  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Miss Ferreira uwielbiam od dawna, znam kilka z wymienionych przez Ciebie blogów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łoo dzięki za polecenie i za tak miłe słowa! Ja również potrafię u Ciebie wsiąknąć, zwłaszcza jak zrobią mi się zaległości, to wtedy czytam, oglądam i mimowolnie o d p o c z y w a m :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Ci <3 <3 <3 Ależ mi miło!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ejże, jak mogłam przegapić ten wpis!!
  Dziękuję serdecznie, Pola jest mi meeega miło <3

  OdpowiedzUsuń
 7. A sama zupełnie przegapiłam Share Week. Marny ze mnie social media ninja :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za polecenie Kokijaży <3 Świetna lektura

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za spędzony u mnie czas i każdy komentarz. Jeśli spodobał Ci się ten post, będzie mi miło jeśli go zalajkujesz / udostępnisz:) Pozdrawiam!