czwartek, 16 maja 2013

Sam O'tnosc


Na świeżo po czasie intensywnym i bogatym towarzysko uciekam w czas sam na sam ze sobą. Chociaż na chwilę. Do biblioteki, na spacer, do kina, do sypialni.

Bez towarzystwa, nawet tego najkochańszego, jest czasem najlepiej. Dla wewnętrznej higieny. Można się wtedy odnaleźć, dogadać ze sobą, poznać swoje autentyczne potrzeby, zatroszczyć się o siebie.
 
7 komentarzy:

 1. Wyglądasz bardzo modnie i stylowo :) Fajny look!

  Piękne zdjęcia!

  Pozdrawiam
  zabic-garsonke.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. masz rację, czas tylko dla siebie jest czasami bardzo potrzebny!

  OdpowiedzUsuń
 3. W samotności doznajemy ukojenia, poczucia akceptacji, ciszy, czas aby zaprzyjaźnić się z samym sobą. Szukamy inspiracji, zastanawiamy się czego naprawdę chcemy, co nam sprawia przyjemność. Warto czasem się zatrzymać i spędzić czas samemu ze sobą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zdjęcia, jak w "Tajemniczym Ogrodzie" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. też lubię od czasu takie sam na sam ze sobą:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem samotnikiem z natury, ot taka introwertyczna przypadłość:) Lubię spędzać czas z samą sobą, chociaż kiedy przedobrzę z dobrowolną izolacją, to potem odczuwam niepowstrzymane ciągoty pro-towarzyskie, ale uważam, że ważne jest w życiu zachować równowagę;) Śliczne zdjęcia, bardzo fajnie wyglądasz:)
  Pozdrawiam, dodaję do obserwowanych Twój blog i zapraszam do siebie, będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcesz mnie odwiedzić i zostaniesz na dłużej;)
  Pyzoletka

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia!
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za spędzony u mnie czas i każdy komentarz. Jeśli spodobał Ci się ten post, będzie mi miło jeśli go zalajkujesz / udostępnisz:) Pozdrawiam!