poniedziałek, 4 czerwca 2018

opisy przyrody


No nie da się inaczej.
Co roku o tej porze, pijana tym pięknem bombardującym wszystkie zmysły, siedzę i wzdycham.Mrużę oczy w słońcu.
Powietrze drga od upału, pachnie rzeką, porusza się wiatrem.
Dzieciaki pochłonięte po uszy najlepszą zabawą na świecie, wodą i piaskiem. Niemowlę też spełzło z koca czemprędzej, odkrywa plażę całym (zapiaszczonym) sobą, w bezzębnym zachwycie totalnym.
Rozglądam się, przyroda oszalała, kwiaty buchają swoja kwiatowością na wyścigi, każdy najpiękniejszy na świecie. Ptaki chyba mają nieustający ptasi Woodstock, miłość i śpiew.

Płynie Wisła i krew z mojej zranionej w rzece stopy. Trochę wbrew sobie unieruchomiona siedzę i tak siedząc, tym intensywniej chłonę ten czerwiec niesamowity, to wiosenne lato, jeszcze świeże i energetyczne. Jest tak pięknie, że aż boli serce.

 Boli serce i boli palec bez opuszki...;)6 komentarzy:

 1. Dla mnie jest teraz stanowczo za gorąco. Jak widzę to rozedrgane powietrze, to mi wnętrzności brzucha przewraca na drugą stronę. Co mam poradzić, że cieszenie się z lata, samo lato mi utrudnia? Z przyczyn zdrowotnych musiałam z gór zrezygnować, nie wiem na jak długo. W zeszłym tygodniu miałam udar cieplny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest cudownie i przeszkadza mi tylko to nieustanne pragnienie zatrzymania chwili! Cudowne zdjęcia, piękna sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie przyroda zachwyca o każdej porze roku, ale faktycznie teraz wszystko jest takie intensywne :) Póki co czekam na deszcz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze potrafisz mnie wzruszyć, ukoić, dodać otuchy :). Dziękuję!!!
  P.S. Ależ Ty jesteś zmysłowe dziewczę!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. lubię takie krajobrazy. Najlepiej mi sie odpoczywa w takich miejscach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi sie zdjecie z dlonmi.
  To sa dlonie, ktore juz w zyciu sporo zrobily. Nie sa wymuskane i to jest ich piekno.
  To sa dobre dlonie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za spędzony u mnie czas i każdy komentarz. Jeśli spodobał Ci się ten post, będzie mi miło jeśli go zalajkujesz / udostępnisz:) Pozdrawiam!