piątek, 26 kwietnia 2013

za jedno serce cały świat
Zaczęło się.
Sezon wycieczek, wędrówek, pikników, intensywnego rowerowania, włóczęgi.
Pakujemy się do samochodu, albo na rowery, zachwyconego Bąbla do przyczepki, chusty albo nosidła i ruszamy. Odkrywamy przeurocze francuskie miasteczka, wsie, szlaki, góry i pagóry... Wszystko śpiewa, pachnie odurzająco, krzyczy kolorami. 

 11 komentarzy:

 1. Ostatnio odkryłam, że prawie w tym samym czasie co i wy byliśmy w Rumunii-na dziko z namiotami, codziennie w innym miejscu i nawet zdjęcia podobne. Pięknego odkrywania świata-Pozdrawiam-Kasia:))

  OdpowiedzUsuń
 2. och! jak ja odpoczywam przy Twoich postach, zdjęciach...

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne fotografie... bardzo zazdroszczę Wam takich wycieczek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjne fotki!

  Pozdrawiam
  http://zabic-garsonke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie wiosennie, pięknie kolorowo.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Wędrówką jedną życie jest człowieka..." :)

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam to jak spędzacie czas, jak nie trwacie a żyjecie. Czy wy na stałe wyjechaliście? doczytałam się, że mieszkałaś w Lublinie:) ja tutaj mieszkam (w lbn) od dwóch lat, szukam inspiracji na spacery, wędówki-może coś podpowiesz?

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa!

  @Goniąc marzenia: nieźle się trafiło... może nawet gdzieś się mijaliśmy na szlaku? Jak wrażenia z Rumunii?

  @Małgorzata M: miło mi:) Wyjechaliśmy nie na stałe (najprawdopodobniej). A w jakiej części Lublina mieszkasz? Polecam okolice Nałęczowa i KAzimierza - przepiękne wąwozy, lasy kozłowieckie, trochę dalej Roztocze...

  OdpowiedzUsuń
 9. Rumunia super, zwłaszcza Maramuresz-niesamowite widoki, cerkwie, malownicze wsie, gościnność. Spaliśmy na dziko pod namiotem, rozbijaliśmy się gdzieś na łąkach, wzgórzach-codziennie w innym miejscu. Ten wyjazd do Rumunii najlepiej wspominam, w tym roku chcemy zwiedzić południową część Rumunii. Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za spędzony u mnie czas i każdy komentarz. Jeśli spodobał Ci się ten post, będzie mi miło jeśli go zalajkujesz / udostępnisz:) Pozdrawiam!